Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /var/www/html/multiplex/s.chapaeva/init.php on line 6
Free teen sex porno hardcore extreme video image
Про кінотеатр - Киев-кинофильм
Телефон для довідок: (044) 272-41-00

Незабаром на екранах

Про кінотеатр

Кінотеатр «ім. Чапаєва»
 
Перша мережа кінотеатрів для дітей та молоді КП «Київкінофільм»
 

Кінотеатр "ім. Чапаєва" один з найстаріших кінотеатрів Києва, який був збудований ще в 1913 році та мав назву "Ліра". Як значиться в архівних документах, кінотеатр знаходився на першому поверсі житлового будинку №40/1 на перехресті вулиці Велика Житомирська та Сінної площі. В 1937 році кінотеатр "Ліра" було перейменовано в кінотеатр "ім. Чапаєва", ця назва збереглася за кінотеатром і до сьогоднішніх часів. З 2007 року кінотеатр "ім. Чапаєва" включено до складу комунального підприємства "Київкінофільм" як його окрема філія.

    На даний час в кінотеатрі «ім. Чапаєва» затишний кінозал, розрахований на 100 посадкових місць, комфортабельні крісла та реконструйований екран.
 

    В репертуарі кінотеатру шедеври вітчизняного та світового кінематографу, артхаусне кіно, а також фільми для дітей та молоді. Крім цього у кінотеатрі ім. "Чапаєва" продовжує працювати кіноклуб «Ракурс», який є одним з найстаріших кіноклубів Києва. Це єдиний клуб, який демонструє фільми виключно на кіноплівці. Озвучення фільмів здійснено відомими радянськими акторами. В репертуарі кіноклубу - класика світового кіно, ексклюзивні та по-справжньому цікаві фільми. Клуб давно став легендарним і користується стабільною увагою молоді. Кіноклуб «Ракурс» - справжня знахідка не тільки для поціновувачів кіно, але і для тих, хто починає осягати ази кінематографа.

Ціна квитків: від 10 до 20 грн.

Дітям-сиротам та дітям віком до пяти  років вхід вільний.

Будь-які пропозиції щодо співпраці розглянемо за телефоном: 272-41-00
 
Адреса кінотеатру: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 40
Телефон для довідок та замовлень: 272-41-00
Мережа кінотеатрів Київкінофільм.
Улюблений кінотеатр поруч з вашим будинком!